Основні характеристики відрізного диска NOVOABRASIVE Profi 230 x 2.5 x 22.23:
Серія: PROFI
Зовнішній діаметр: 230 мм
Товщина: 2.5 мм
Посадковий діаметр: 22.23 мм
Шліф. матеріал: A 30 S BF
Тип диска: 41
Макс. швидкість: 6650 об/хв
Вага брутто: 0,237 кг
Застосовується для нарізування арматури, металевих труб, аркушів, стрижнів, вуглеців. Особливо ефективно використовується під час різання листового металу. У своєму складі не має шкідливих речовин, ріже акуратно без задирок, залишаючи рівний край і чіткий зріз, справляється з роботою швидко та легко. Метал у процесі роботи не забруднюється.
Виготовляється українською заводі із застосуванням перевірених методиологій на сучасному італійського обладнання з якісної сировини європейських постачальників, що забезпечує високу якість і надійність за доступною ціною. Виготовлений відповідно до вимоги безпеки EN12413 та сертифікований MPA.
Круги для різання металом Новабразив виготовляються на бакелітовій основі (зв'язці), її застосування робить кола більшими міцними та стійкими до навантажень під час різання, ніж скажімо круги на основі керамічної зв'язки, використовуваної іншими виробниками. Для збільшення механічної міцності круг армується шаром скловолокна, що сприяє тривалішій експлуатації виробу.

Більше на сайті https://kremsiz.prom.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Новоабразив |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
- Ціна: 85 ₴



