
Круг, диск шліфуванний 230х6,0х22,2 Іршава
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 229
+380 (97) 175-13-86
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коло шліфуване по металу - 230×6,0×22,2 "ИАЗ" 14А F24 СТЗ
Коло абразивне зачисние призначине для всіх різновидів шліфування металу, зачищення зварних і литтявих швів, прорізування пазів, оброблення напівзакритих поверхонь із використанням ручних машин.
Характеристики:
| Виробник: | Іршавський абразивний завод |
| Країна виробник: | Україна |
| Призначення: | Зачисний |
| Обробка матеріалу: | Сталь, Хром, Метал, Чавун, Неіржавка сталь, Загартована сталь |
| Матеріал кола: | Абразив |
| Діаметр зовнішній: | 230 (мм) |
| Діаметр внутрішній: | 22.2 (мм) |
| Товщина: | 6.0 (мм) |
Рекомендується використовувати засоби особистої безпеки: респіратор, окуляри, рукавички, навушники. Дотримуйтеся правил техніки безпеки!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Іршавський абразивний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Зачисний |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴
