
Відрізний диск Гетьман 125х1.2х22.23
20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 201
+380 (97) 175-13-86
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний для металу Гетьман 125х1,2х22,23 - це високоякісний з високоміцного абразиву (електрокорунд), призначений для швидкого різання різних видів металу. Використовується у будівництві, промисловості та ремонтних роботах.
Особливості товару:
- Робочий матеріал: Метал
- Вид: Відрізний
- Посадковий діаметр: 22.23
- Тип: Суцільний Діаметр диска, мм: 125
- Товщина мм: 1,2
- Швидкість, мак.: 80 м/с
Ціна за 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Гетьман |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴
