Весь товар у наявності.
Відсилання товару НОВИЙ ПОЧТИЙ НА ГРУЗОВЕ ВІДДІЛЕННЯ за робочими днями, крім державних свят.
Якщо у вашому будинку підростає непосидючий активний малюк, дитячий спортивний ігровий комплекс для дому стане найкращим подарунком, який ви можете зробити для нього!
Цей яскравий, барвистий, багатофункціональний спортивний комплекс подарує вашій дитині море радості та задоволення, зробить її дозвілля веселим, цікавим і захопливим. Потішить батьків та оригінальна конструкція виробу, завдяки якій спортивний комплекс легко складається і не займає багато місця, тому він підійде як і для вулиці, дачі так і для невеликої квартири! Зроблений з гіпоалергенних матеріалів із сертифікатами.
Вікова категорія
Дитячий спортивний комплекс для дому LittleSport призначений для дітей віком 0+ до 3,5 л. Конструкція цього виробу створена з урахуванням усіх фізіологічних особливостей розвитку дітей раннього та дошкільного віку та продумана до дрібниць, включно з відстанню між перекладинами.
Допустимі навантаження
Конструкція розрахована на навантаження до 35 кілограмів.
Комплектація:
1. Шведська стінка.
2. Гладіаторська сітка.
3. Рукохід.
| Висота | 90 см |
| Ширина | 64 см |
| Загальна довжина | 102 см |
| Вага | 30 кг |
| Макс. навантаження | 35 кг |
| Матеріал | Бук |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Спорткомплекс |
| Матеріал | Дерево |
| Максимальна вага користувача | 35 кг |
| Конструкція | Складана |
| Вага | 10 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 80 см |
| Висота | 140 см |
- Ціна: 2 500 ₴



