
Відрізний круг RHODIUS ХТ20 230*1,9*22,23 для сталі
65 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 152
Інші пропозиції від магазину на сайті:https://spaceforshop.com.ua
Відрізний круг RHODIUS ХТ20 230*1,9*22,23 для сталі EN 12413
Компанія з виробництва зачисних та відрізних кіл "RHODIUS" Schleifwerkzeuge GmbH & Co. KG є підрозділом концерну "RHODIUS GROUP"
Якості кіл Rhodius довіряють найбільші промислові заводи всього світу. Тотальна система контролю якості охоплює всі етапи розробки та виготовлення продукції RHODIUS, починаючи з моменту надходження на переробку сировини до виходу готових виробів.
Твердість: 6 з 6
Зносостійкість: 6 з 6
Інтенсивність обробки: 6 з 6
Різання товстостінних виробів: 6 з 6
Різання тонкостінних виробів: 5 з 6
Оброблювані матеріали:
Конструкційна сталь;
Високоміцна сталь;
Сталь Hardox;
Інструментальна сталь;
Оцинкована сталь.
Переваги:
Низька освіта задирок;
Мале іскрення;
Висока швидкість різання;
тривалий термін служби;
Швидке різання;
Різання з мінімальним нагріванням.
Дуже ефективний тонкий відрізний диск, що відповідає високим вимогам
Оптимально підходить для обробки сталі
Основні характеристики:
Артикул виробника - 206266
Бренд - RHODIUS
Макс. кутова швидкість, м/с - 80
Діаметр, мм – 230
Тип відрізного кола - XT20
Форма робочої частини кола – Пряма
Товщина диска, мм – 1,9
Вага, гр - 185
Діаметр посадкового отвору, мм – 22,23
Матеріал, що обробляється - сталь
Тип інструменту - УШМ
Серія - Експерт
Профіль - плоский (тип 41)
Тип кріплення - диск відрізний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Rhodius |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Сталь |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.9 мм |
- Ціна: 65 ₴

