
Круги відрізні по металу "Отаман" "Ataman" 230*2.5 мм ОРИГІНАЛ
24,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
Більше пропозицій на сайті https://kremsiz.prom.ua/
Для замовлення поштучно, телефонуйте нам)
Круги відрізні Ataman діаметром 230 мм відрізняються високим терміном служби, точним різом до повного сточування, точної балансування кола. Круги Ataman проходять тести існуючих стандартів і відповідають всім нормам безпеки. Відрізний круг Ataman для різання металевих матеріалів з використанням спеціалізованого інструменту. Показали себе як надійні, ефективні відрізні круги для різання металу різного прокату. Круги виробництва Ataman відмінно підходять для різних сталей, так само нержавіючої сталі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ataman |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 24,10 ₴

