
Круг відрізний OPTIMUM 125х1,0х22,23 для нержавіючої сталі
45 ₴
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 319
Більше пропозицій на сайті:https://spaceforshop.com.ua
Коло відрізне OPTIMUM 125х1,0х22,23 для нержавіючої сталі
Високоякісний корундовий диск для різання сталі та металу , який забезпечить швидке і точне різання . Лезо призначене для професіоналів, яким необхідний ріжучий інструмент з високою продуктивністю і тривалим терміном служби.
Має високу зносостійкість, що дозволяє використовувати його багаторазово.
Це також чудовий інструмент для домашніх майстрів та любителів, яким потрібен інструмент, що дозволяє різати швидко та точно.
Технічні дані:
Товщина: 1,0 мм
Діаметр отвору: 22,23 мм
Діаметр диска: 125 мм
Максимальні обороти: 12250/хв
Максимальна окружна швидкість: 80 м/с
Абразивний матеріал: оксид алюмінію (корунд)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Optimum |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Відрізний |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1 мм |
- Ціна: 30 ₴

