
3M Elite Series 28516 Орбітальна пневматична шліфувальна машина d 150мм, орбіта 5мм
22 000 ₴
16 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 297
Інші пропозиції від магазину на сайті:https://spaceforshop.com.ua
Орбітальна пневматична шліфувальна машина 3M Elite Series 28516 "під мішок" (діаметр 150мм, орбіта 5 мм (3/16”)) з вбудованою системою пиловідведення - чудове рішення для обробки поверхні з дерева, металу, каменю або пластику
• Прекрасна ергономіка для комфортної роботи оператора
• Продумана конструкція, що забезпечує тривалий термін служби та високу продуктивність
• Ефективність та потужність у роботі
• Можливість роботи 24 години без перерви (загальний ресурс понад 2000 годин).
• Правильне поєднання ваги, потужності, ергономіки.
• Завдяки досконалій конструкції інструмент є надійним, довговічним, продуктивним!
Орбітальна шліфувальна машинка 3M має примусову систему пиловідведення. Вбудований адаптер дає можливість підключити даний тип машин до будь-якої системи примусового відведення пилу.
| Одиниця виміру | шт. |
|---|---|
| Діаметр платформи | 150 мм |
| Вага | 0,896 кг |
| Частота обертань | 12000 об./хв |
| Потужність | 209 Ватт |
| Хід ексцентрика | 5 мм |
| Витрата повітря, л/хв | 491 л/хв |
| Виробник | США |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 3М |
| Країна виробник | США |
| Тип пневмошліфмашіни | Орбітальна |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 5 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 16 000 ₴





