
Рукавиці INTERTOOL SP-0007 маслостійкі б/п трикотаж
90 ₴/пара
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 255
Рукавички INTERTOOL SP-0007 на трикотажній основі.
Повністю вкриті високоякісним нітрилом червоного кольору, що забезпечує еластичність і стійкість рукавичок до впливу масел і нафтопродуктів, сирої нафти.
Призначені для високих стираючих навантажень, важких робіт.
Довжина рукавичок (350 мм) дозволяє забезпечити захист рук до середини передпліччя.
| Довжина: | 35 см |
|---|---|
| Розмір: | 10" |
| Матеріал: | трикотаж, повністю вкритий ПВХ |
| Тип: | маслостійка |
| Вага: | 0,195 кг |
Придбати рукавиці INTERTOOL SP-0007 дуже просто. Витративши мінімум часу, потрібно додати товар у кошик та оформити замовлення. І вже найближчим часом наш менеджер Вам передзвонить.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Рукавички захисні |
| Захист від | Нафти і нафтопродуктів |
| Тип рукавичок | Суцільнолиті |
| Розмір | 10 |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Покриття | ПВХ |
- Ціна: 90 ₴/пара

