
Диск відрізний 230х2,0х22,23 Іршава
39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 228
+380 (97) 175-13-86
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коло відрізне по металу - 230×2,0×22,2 "ІАЗ" Тип 41 14А F40 37-41 BFM
Виробник: Іршавський абразивний завод
Характеристики:
- Діаметр, мм - 230
- Товщина, мм - 2,0
- Посадка, мм - 22,23
- Матеріал кола - Абразив
- Вид обробки - Швидкий різ
Опис:
Робоча швидкість до 80 м/с. Абразивне зерно F40 електрокорунду нормального 14А дозволяє різати заготовки з високоміцних, жаростійких, інструментальних сталей, кольорових металів невеликого перерізу, труби, сталевий лист, нержавіючі та кислостійкі сталі.
Рекомендується використовувати засоби особистої безпеки: респіратор, окуляри, рукавички, навушники. Дотримуйтеся правил техніки безпеки!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Іршавський абразивний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴
