
Відрізне коло по металу та нержавіючій сталі Fischer FCD-FHP 125x1,0x22,23 STEEL+INOX
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 151
Відрізне коло fischer FCD-FHP - це ефективне відрізне коло по металу, що відповідає вимогам високої продуктивності. Відрізний диск, що не містить заліза та сірки, ідеально підходить для різання сталі та нержавіючої сталі за допомогою потужних кутових шліфувальних машин. Дуже тонка ріжуча кромка гарантує мінімальну освіту задирок і менше іскріння. Високоякісний шліфувальний стрижень з оксиду алюмінію та оптимізована сполучна матриця забезпечують особливо плавне і безшумне різання, значно збільшуючи кількість різів і помітно спрощуючи використання.
- Виробник Fischer
- Країна виробник Німеччина
- Діаметр кола складає 125 мм.
- Товщина відрізного кола – 1 мм.
- Діаметр посадкового отвору складає 22,23 мм.
- Максимальний робочий інструмент не повинен перевищувати 80 м/с
- Можна використовувати з інструментом, що видає не більше 12250 об/хв.
- Абразивний матеріал: Абразив
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Fischer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1 мм |
- Ціна: 60 ₴
