
Відрізний диск TYROLIT BASIC 150Х2.5Х22.23 A30-BF 41
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 218
+380 (97) 175-13-86
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Tyrolit займає лідерство у галузі понад 100 років і є зразком якості.
Відрізні диски для різання різних видів сталі (включаючи нержавіючу сталь). Низький вміст Fe, S, Cl ≤ 0,1%.
Характеристика:
- Бренд: TYROLIT
- Сегмент якості: Basic
- Інструмент: УШМ
- Призначення: Відрізний
- Діаметр: 125 мм
- Посадка: 22.23 мм
- Товщина: 2.5 мм
- Матеріал: Оксид алюмінію
- Матеріали: Сталь, Сталь нержавіюча
- Швидкість, макс: 80 м/с
- Обороти, макс: 12250 об/хв
- Вид: Прямий
- Зернистість: 30 Грит
- Ціна за: 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | TYROLIT |
| Країна виробник | Австрія |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴

