
Відрізний диск Гетьман 125х1.6х22.23
20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 202
+380 (97) 175-13-86
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний для металу Гетьман 125х1,6х22,23 - це високоякісний з високоміцного абразиву (електрокорунд), призначений для швидкого різання різних видів металу. Використовується у будівництві, промисловості та ремонтних роботах в особистій майстерні
Особливості товару:
- Робочий матеріал: Метал
- Вид: Відрізний
- Посадковий діаметр: 22.23
- Тип: Суцільний
- Діаметр диска, мм: 125
- Товщина мм: 1.6
- Швидкість, мак.: 80 м/с
Ціна за 1 шт.
Перед початком роботи прочитайте інструкцію техніки безпеки по роботі з електроінструментами, щоб уникнути травм у процесі різання.
Відрізні круги по металу Ви завжди зможете придбати в нашому інтернет-магазині kremsiz.com.ua за найдоступнішими цінами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Гетьман |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴
