Champion 2200 W 92001I-EU — це портативний інверторний генератор із максимальною потужністю 2200 Вт. Двигун об'ємом 79 см3, низький рівень шуму (58 дБА), до 10,5 годин роботи в Eco-режимі (у разі навантаження 25%) — все це робить цей генератор ідеальним варіантом для повсякденного використання.
Завдяки інверторній технології з точним відтворенням синусоїди струму, Champion 2200 W 92001I-EU підходить для живлення побутової техніки (зокрема комп'ютерів, ноутбуків і телевізорів, приладів освітлення), чутливої електроніки (газових котлів, холодильників/морозильників, електроінструментів) та садового обладнання. Ця модель підтримує паралельне з'єднання — її можна використовувати в парі з ще одним таким самим генератором.
Особливості
- Максимальна потужність: 2200 Вт.
- Номінальна потужність: 1900 Вт.
- Компактний: важить лише 17,9 кг.
- Тихий: рівень шуму всього 58 дБА.
- Світлодіодні індикатори.
- Режим економії палива.
- Можливе паралельне з'єднання.
- Два вихідних роз'єми.
Технічні характеристики
| Пускова потужність | 2500 Вт |
| Максимальна потужність | 2200 Вт |
| Номінальна потужність | 1900 Вт |
| Заряджання від мережі змінного струму | 2 × 220 В 16 А 1 × 12 В 8 А |
| Фаза | єдина |
| Індикатор потужності | 1 |
| RPM | автоматично (залежно від навантаження) |
| Об'єм двигуна | 79 см3 |
| Місткість паливного бака | 4,0 л |
| Місткість оливного бака | 0,5 л |
| Рекомендований тип оливи | 5W-30 Synthetic (за температури довкілля від -28,9 °C до 48,9 °C) 5W-30 (от -28,9°С до -17,8°С) 10W-30 (від -6,7 °C до 48,9 °C) 10W-40 (від 26,7 °C до 48,9 °C) |
| Місткість олії | 500 мл |
| Тип запуску | ручний |
| Вимкнення за низького рівня оливи | автоматически |
| Рівень шуму | 58 дБА |
| Габарити | 44 см × 28,5 см × 44,5 см |
| Вага | 17,9 кг |
| Час роботи за навантаження 25% (режим Eco) | 10,5 годин |
| Захист від перевантаження | є |
| Холодний запуск | є |
| Паралельне з'єднання | є |
| Сертифікати | CE EU Stage V E10 Petrol Compliant |
| Гарантія | 3 роки |
Комплектація
- Інверторний генератор Champion 2200 W 92001I-EU — 1 шт.
- Олія — 1 шт.
- Олійна воронка — 1 шт.
- 12V DC USB-адаптер — 1 шт.
- Автомобільний зарядний пристрій 12 В DC — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
- Ціна: 42 850 ₴







